Momentet që s'u panë gjatë ceremonisë në Presidencë, nga pozicioni i Ramës deri tek letrat e ambasadorëve

Publikuar tek: fcb-bomb, më 21:08 24-07-2017 Momentet që s'u panë gjatë ceremonisë në Presidencë, nga pozicioni i Ramës deri tek letrat e ambasadorëve

Pas betimit të Presidentit Ilir Meta në Kuvend të gjithë janë zhvendosur në Presidencë ku është zhvilluar ceremonia madhështore.

 Në këtë takim të pranishëm kanë qenë figura të njohura politike, deputetë, ambasadorë, kryeministri Rama dhe familja e presidentit Meta etj.

Gjatë fjalës së Metës është vënë re se disa nga ambasadorët, letrat që kanë pasur në duar i kanë përdorur për të bërë fresk sepse nuk kanë duruar dot vapën.

Ndërsa një detaj tjetër që shihet dhe në foto është pozicioni i Ramës, i cili qëndron i rreshtuar pas gocës së Metës dhe disa figurave politike. 

23423423432_copy_copy_copy.jpg

dfgdfgdfgdfgdf.jpg

5675678.jpg

45645654645.jpg34535.jpg

1.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.079797983169556
array(1) { ["section"]=> string(110) "momentet-qe-s-u-pane-gjate-ceremonise-ne-presidence-nga-pozicioni-i-rames-deri-tek-letrat-e-ambasadoreve-87220" }