Momenti i frikshëm kur një rrufe godet dhe copëton pemën pranë shkollës (Video)

Publikuar tek: bota, më 10:31 24-01-2016

Kamera e sigurimit e një shkolle në Texas të SHBA-së ka kapur momentin kur një rrufe ka goditur një pemë duke e copëtuar atë. Për shkak të motit të keq, nuk kishte qarkullim njerëzish në atë moment dhe fatmirësisht kjo ngjarje nuk ka shkaktuar viktima.

Autoritetet e Texas-it kanë publikuar këtë video për të paralajmëruar shtetasit të mos dalin nga shtëpitë e tyre për sa kohë moti do të vazhdojë të jetë kaq i egër. Pamjet janë të jashtëzakonshme.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.018714904785156
array(1) { ["section"]=> string(83) "momenti-i-frikshem-kur-nje-rrufe-godet-dhe-copeton-pemen-prane-shkolles-video-30799" }