Momenti kur Xhani De Biasi këndon himnin shqiptar (Video)

Publikuar tek: sport, më 18:15 23-06-2016 Momenti kur Xhani De Biasi këndon himnin shqiptar (Video)

Trajneri italian i kombëtares shqiptare, Xhani De Biasi, ka befasuar shqiptarët kur këndoi për herë të parë himnin shqiptar gjatë ndeshjes me Rumaninë.

Ndërsa sot ka vendosur ta këndojë sërish, këtë herë në skenën e ngritur të sheshi “Nënë Tereza” në kryeqytet ku kombëtarja u prit nga tifozë të shumtë.

 

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Zbulohet arsyeja pse Elseid Hysaj nuk është i pranishëm në pritjen e Kombëtares
Autobusi që shoqëroi kombëtaren ishte marë borxh, shoferi humbi dhe la në pritje ekipin »
Article Logic
Execution time: 0.022365093231201
array(1) { ["section"]=> string(61) "momenti-kur-xhani-de-biasi-kendon-himnin-shqiptar-video-44396" }