Momenti pikant në Kuvend, kur Gramoz Ruçi lë në krye të seancës Edi Palokën (FOTO)

Publikuar tek: fcb-bomb, më 20:41 09-11-2017 Momenti pikant në Kuvend, kur Gramoz Ruçi lë në krye të seancës Edi Palokën (FOTO)

Seanca Parlamentare në Kuvendin e Shqipërisë ka nisur që në orët e para të ditës së sotme, nën drejtim të kryetarit të Kuvendit Gramoz Ruçi dhe ende vijon.  Si çdo senacë me rradhë kanë marrë fjalën deputet nga PD dhe PS, e në disa raste ka pasur përplasje mes tyre dhe Ruçit, siç ishte mbyllja e mikrofonit dhe ndëshkimi për deputeten e PD Albana Vokshi.

Pavarësisht përplasjeve të shpeshta mes palëve kundërshtare, një moment pikant ka qenë kur Ruçi ka vënë në krye të seancës nënkryetarin e Parlamentit njëkohësisht dhe deputet i PD, Edi Paloka. Seanca pritet të zgjasë deri në orët e para të mëngjesit, e ndërsa tashmë janë bërë disa orë, Ruçi ka vendosur të ndërrohet me Palokën në kohën e mbetur të saj.

FFFFFF.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.13645100593567
array(1) { ["section"]=> string(85) "momenti-pikant-ne-kuvend-kur-gramoz-ruci-le-ne-krye-te-seances-edi-paloken-foto-98991" }