Momenti që nuk u pa në Kuvend, Berisha kujdeset për çantën e Topallit

Publikuar tek: fcb-bomb, më 14:20 03-03-2016 Momenti që nuk u pa në Kuvend, Berisha  kujdeset për çantën e Topallit

Ky është një nga ato momente që i ka shpëtuar regjisë së televizioneve informative por jo objektivit të aparatit të LSA.

Ish kryeministri Sali Berisha është një "gentelman" i vërtetë dhe këtë e ilustron më së miri fotoja e mësipërme. Berisha i mban ish kryetares së Kuvendit Jozefina Topallit çantën në dorë, për t’ia zhvendosur kështu në një vend më të sigurtë.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Grida Duma dhe Ilva Tare në foto së bashku, por në mes vënë analistin (FOTO NE BRENDESI)
Gjebrea nxehet dhe përgënjeshtron "Shqiptarja.com": Nuk i kam dhënë asnjë prononcim. Malltezi: Shoh që nuk ka shumë klikime në youtube »
Article Logic
Execution time: 0.021795034408569
array(1) { ["section"]=> string(74) "momenti-qe-nuk-u-pa-ne-kuvend-berisha-kujdeset-per-canten-e-topallit-34115" }