Momenti shokues - U shkarkua nga puna, hidhet nga dritarja e zyrës (Video)

Publikuar tek: bota, më 20:14 21-12-2015

Një ngjarje e tmerrshme ka ndodhur në zyrat e një kompanie ku një punëtore hidhet nga dirtarja e zyrës për shkak se u pushua nga puna.

Në videon e kapur nga kamerat e sigurisë duket punonjësja që pasi njoftohet nga shefi i saj se është shkarkuar nga puna, afrohet fillimisht me qetësi pranë dritares, e hap atë dhe më pas hidhet me shpejtësi duke mos i lënë kohë kolegeve të reagojnë.

Ende është e paqartë se ku ka ndodhur ngjarja, sipas disa mediave besohet se ngjarja tragjike mund të ketë ndodhur në Rusi.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0091099739074707
array(1) { ["section"]=> string(75) "momenti-shokues-u-shkarkua-nga-puna-hidhet-nga-dritarja-e-zyres-video-28285" }