Momenti spektakolar: Kur Ergi Dini u shtri përtokë nga emocioni (VIDEO)

Publikuar tek: fcb-bomb, më 08:46 22-11-2016

Ergi Dini, 22 vjeçari që ndërroi jetë mbrëmë në aksidentin e tmerrshëm me motor do të mbahet mend gjithmonë si fituesi i “X Factor”, moment i cili është i paharruar edhe për mentoren e tij Tunën.

Për të gjithë ju që s’e kujtoni, kjo është video që tregon emocionet e papërsëritshme, momentet e shpalljes fitues të Ergi Dinit në spektaklin e talenteve.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Tuna, trajnerja e Ergi Dinit i bën të gjithë të qajnë pas tragjedisë së papritur
Ergit dhe Kejdit! (Na thatë të mos qajmë se do vdisni duke qeshur! U tallët me ne?...) »
Article Logic
Execution time: 0.0039761066436768
array(1) { ["section"]=> string(74) "momenti-spektakolar-kur-ergi-dini-u-shtri-pertoke-nga-emocioni-video-60276" }