Monika Kryemadhi dedikim prekës për vajzën e saj: Të dhashë fjalën që… (E PLOTË)

Publikuar tek: fcb-bomb, më 17:25 08-07-2018 Monika Kryemadhi dedikim prekës për vajzën e saj: Të dhashë fjalën që… (E PLOTË) Monika Kryemadhi dhe vajza e saj Bora

Një ditë e shënuar sot për familjen e kryetares së LSI-së Monika Kryemadhi.

Vajza e saj e madhe Bora, ditën e sotme feston 20-vjetorin, ndërsa Kryemadhi ka gjetur fjalët më të ndjera për të uruar vajzën e saj të parë. Nëpërmjet një postimi në Instagram, Kryemadhi krah fotos së publikuar me vajzën shkruan se është me fat që është nëna e saj, dhe i përcjell urimet më të mira.

Postimi i plotë i Kryemadhit:

Të dhashë fjalën që nuk do shkruaja asnjë fjalë.  por ja që 20 vitet që kanë kaluar lanë shenjë të pashlyer tek unë. 
Teksa të shoh që rritesh uroj me zemër që Zoti të të plotësojë çdo dëshirë! Dëgjoftë dhe plotësoftë nga pak edhe urimet e mia për ty. 
20 vite nuk kanë mjaftuar ende për të të thënë sa të dua, e ndoshta as 120 të tjerë nuk do të mjaftojnë për të të treguar sa me fat jam që jam nëna jote!

Cili nga këto universitete është më i miri dhe cili është më i shtrenjti?

Universiteti i New York-ut në Tiranë
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Universitar "Luarasi"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Universiteti Privat "Albanian University"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Universiteti Katolik "Zoja e Këshillit të Mirë"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Akademia e Filmit dhe Multimedias "Marubi"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Shkolla e lartë universitare, jopublike, "Universiteti "Marin Barleti""
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Universitar "Qiriazi"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Universiteti Europian i Tiranës
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Universiteti "Aldent"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Universitar "WISDOM"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Universiteti Polis
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Universiteti "EPOKA"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Shkolla e Larte "Nehemia"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Universiteti "Mesdhetar i Shqipërisë"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Profesional Privat, "Ivoclar Vivadent & Partners"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Universitar "Pavarësia Vlorë"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Universitar "LOGOS"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Shkolla private e arsimit të lartë, "Universiteti Metropolitan Tirana"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Tirana Business University College
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Universitar "Bedër"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Universitar "I Biznesit"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Universitar "REALD"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Universitar "Instituti Kanadez i Teknologjisë"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Profesional i Tiranës
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
EPITECH ALBANIA
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Tirana Esthetics and Style School
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Rama në Lungomare me DJALIN e tij, buzë detit duke i treguar… (FOTO)
»
Article Logic
Execution time: 0.0050771236419678
array(1) { ["section"]=> string(83) "monika-kryemadhi-dedikim-prekes-per-vajzen-e-saj-te-dhashe-fjalen-qe-e-plote-127201" }