Monika Kryemadhi feston 41-vjetorin. LRI: Ti je kështjella jonë

Publikuar tek: fcb-bomb, më 10:12 09-04-2015

Monika Kryemadhi feston sot 41-vjetorin e saj të lindjes. Deputetja e LSi, njëkohësisht bashkëshortja e kryeparlamentarit Meta, është surprizuar mesnatën e mbrëmshme kur të rinjtë e LRI i kanë shkuar me një tortë ku shkruhej : “Ti je kështjella jonë”. Ata nuk harruan as të dekoronin ambientin dhe të organizonin një festë të denjë për bashkëshorten e kreut të Kuvendit.

Monika është emocionuar shumë nga kjo surprizë e të rinjve dhe ka festuar me ta për disa orë.

Ajo reflektonte elegancë me  veshjen që kishte zgjedhur dhe dukej e lumtur gjatë festës së mbrëmshme organizuar nga të rinjtë e LSI.

Monika Kryemadhi në festën e ditëlindjes së saj

 

 

 

Të rinjtë e LRI në festën e ditëlindjes së Monika Kryemadhit

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.027990818023682
array(1) { ["section"]=> string(66) "monika-kryemadhi-feston-41-vjetorin-lri-ti-je-keshtjella-jone-8199" }