Monika Kryemadhi i gjuan me këpucë Edi Ramës: Plehrë, do të marr zvarrë

Publikuar tek: barometri, më 08:22 19-12-2017 Monika Kryemadhi i gjuan me këpucë Edi Ramës: Plehrë, do të marr zvarrë

Ky është momenti që s’u pa në kamera pasi Ruçi urdhëroi nxjerrjen jashtë të medias por gjithçka është filmuar nga një deputet i PS dhe është publikuar në skandal.al.

Në video duket qartë momenti kur Monika Kryemadhi gjuan me këpucë kryeminsitrin Edi Rama ndërsa shpërthen në të shara të rënda dhe një fjalor të papërshtatshëm. Këpuca nuk e ka prekur kryeministrin falë ndërhyrjes së menjëhershme të njërit prej gardistëve i cili i ka devijuar drejtimin këpucës.

Me thirrje dhe britma kundër Ramës, Monika Kryemadhi nuk është përmbajtur por e ka goditur me këpucë dy herë dhe më pas ka hedhur drejt kryeministrit dosjet që ka gjetur para.

Kryemadhi ia ka dalë të bëjë “lëmsh” seancën sot. Kryetarja e LSI madje i hodhi tutje kartonin deputetit të PS Musa Ulqini i cili nuk mundi dot të votojë për Arta Markun, duke u futur si pa dashur në “pesëshen e tradhtarëve” të Ramës. NDIQNI VIDEON!

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.021563053131104
array(1) { ["section"]=> string(76) "monika-kryemadhi-i-gjuan-me-kepuce-edi-rames-plehre-do-te-marr-zvarre-103587" }