Monika Kryemadhi i jep dhuratën e Krishtëlindjeve Çanit, HAP ZARFIN “live” dhe zbulon ç’bëri me çizmet që gjuajti Ramën

Publikuar tek: politike, më 21:17 22-12-2017 Monika Kryemadhi i jep dhuratën e Krishtëlindjeve Çanit, HAP ZARFIN “live” dhe zbulon ç’bëri me çizmet që gjuajti Ramën

Kryetarja e LSI Monika Kryemadhi mbrëmjen e sotme e ftuar tek “Zonë e Lirë” ka bërë një hyrje spektakolare.

Si fillim Kryemadhi i ka dhënë dhuratën e Krishtëlindjeve Çanit më pas ka zbuluar çfarë ka bërë me çizmet me të cilat gjuajti në drejtim të kryeministrit Edi Rama, të hënën në Kuvend kur u zgjodh Kryeprokurorja Marku.

Kryemadhi ato çizme i ka shitur dhe lekët do t'i dhurojë për fëmijët në nevojë. ndërsa dhurata për Çanin ka qenë një zile me babagjysh, mjaft e këndshme.

Screenshot_11.jpgScreenshot_12_copy.jpgScreenshot_13_copy.jpgScreenshot_14_copy.jpgScreenshot_15_copy.jpg

Screenshot_16_copy.jpg

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Vota e Shqipërisë kundër SHBA, Presidenti Meta i dërgon letër Donald Trump: Jo vullneti i popullit
Kokëdhima: Rama një diktator i çmendur që po e çon vendin drejt destabilizimit »
Article Logic
Execution time: 0.027351140975952
array(1) { ["section"]=> string(123) "monika-kryemadhi-i-jep-dhuraten-e-krishtelindjeve-canit-hap-zarfin-live-dhe-zbulon-c-beri-me-cizmet-qe-gjuajti-ramen-104058" }