Monika Kryemadhi në krye të LSI, cila është këshilla që i jep Ilir Meta: Bëhu më pak agresive

Publikuar tek: fcb-bomb, më 09:55 12-11-2017 Monika Kryemadhi në krye të LSI, cila është këshilla që i jep Ilir Meta: Bëhu më pak agresive

Çifti Meta-Kryemadhi janë parë prej vitesh tashmë të angazhuar në politikën shqiptare, duke u kthyer edhe në faktor brenda saj.

Pas dekretimit të Ilir Metës si president i republikës, vendin e Petrit Vasilit në krye të LSI, e zuri e shoqja e themeluesit të Lëvizjes Socialiste për Integrim, Monika Kryemadhi.

 E ftuar në emisionin e gazetarit Lutfi Dervishi “Përballë” në RTSH, Kryemadhi ka treguar se cila është edhe këshilla më e madhe që i jep vazhdimisht Ilir Meta, në raport me politikën në Shqipëri.  

 “Moderohu pak, më thotë. Unë i them që nuk mund mund të moderohem kurrë më krimin e organizuar”- rrëfeu kryetarja e LSI.

 

 

Cili nga këto universitete është më i miri dhe cili është më i shtrenjti?

Universiteti i New York-ut në Tiranë
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Universitar "Luarasi"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Universiteti Privat "Albanian University"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Universiteti Katolik "Zoja e Këshillit të Mirë"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Akademia e Filmit dhe Multimedias "Marubi"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Shkolla e lartë universitare, jopublike, "Universiteti "Marin Barleti""
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Universitar "Qiriazi"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Universiteti Europian i Tiranës
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Universiteti "Aldent"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Universitar "WISDOM"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Universiteti Polis
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Universiteti "EPOKA"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Shkolla e Larte "Nehemia"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Universiteti "Mesdhetar i Shqipërisë"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Profesional Privat, "Ivoclar Vivadent & Partners"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Universitar "Pavarësia Vlorë"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Universitar "LOGOS"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Shkolla private e arsimit të lartë, "Universiteti Metropolitan Tirana"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Tirana Business University College
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Universitar "Bedër"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Universitar "I Biznesit"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Universitar "REALD"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Universitar "Instituti Kanadez i Teknologjisë"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Profesional i Tiranës
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
EPITECH ALBANIA
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Tirana Esthetics and Style School
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Dasma e rëndësishme bashkon në një tavolinë familjen e presidentit Meta me kryeministrin e Kosovës (FOTO)
“S'ka mbaruar rruga deri në fund, atje ka shumë socialistë”, shikoni si përgjigjet Edi Rama komentueses »
Article Logic
Execution time: 0.016202926635742
array(1) { ["section"]=> string(97) "monika-kryemadhi-ne-krye-te-lsi-cila-eshte-keshilla-qe-i-jep-ilir-meta-behu-me-pak-agresive-99245" }