Monika Kryemadhi në Vlorë mes të rinjve, vajza e saj i publikon videon pikante

Publikuar tek: fcb-bomb, më 10:54 13-06-2017 Monika Kryemadhi në Vlorë mes të rinjve, vajza e saj i publikon videon pikante

Monika Kryemadhi është në çdo sekondë në krye të fushatës së LSI-së.

E gjendur kudo dhe kurdo mes të rinjve. Këtë herë, politikania e LSI ka qenë në Vlorë nga ku është xhiruar edhe kjo video “selfie”.

Në fillim duket krejt qetësi por pastaj djemtë vlonjatë zbulojnë gjithë të pranishmit në takimin me Monikën.Bora, vajza e politikanes ka filmuar gjithçka dhe këtë moment e ka ndarë edhe me ndjekësit e saj.

 


Monika Kryemadhi by newsbomb-al

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.075073003768921
array(1) { ["section"]=> string(83) "monika-kryemadhi-ne-vlore-mes-te-rinjve-vajza-e-saj-i-publikon-videon-pikante-82281" }