Monika Kryemadhi nuk del asnjë ditë nga shtëpia pa u përshëndetur me të, kush është Sasha?

Publikuar tek: fcb-bomb, më 08:48 16-05-2017 Monika Kryemadhi nuk del asnjë ditë nga shtëpia pa u përshëndetur me të, kush është Sasha?

Janë të adhurueshme dhe të këndshme.

Nënkryetarja e deputetja e LSI-së, Monika Kryemadhi duket se i preferon shumë macet. Madje, ajo tregon se nuk del asnjë ditë pa u përshëndetur me Sashën, macen e saj të bardhë dhe të zezë.

Mirëmëngjes! Sasha nuk më le të dal asnjë ditë pa më përshëndetur”, shkraun Kryemadhi në facebook dhe poston këtë foto në orët e para të mëngjesit. 

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.01964807510376
array(1) { ["section"]=> string(94) "monika-kryemadhi-nuk-del-asnje-dite-nga-shtepia-pa-u-pershendetur-me-te-kush-eshte-sasha-78772" }