Monika Kryemadhi publikon foton: Rama është i rrethuar nga bandat (FOTO)

Publikuar tek: politike, më 22:06 12-10-2017 Monika Kryemadhi publikon foton: Rama është i rrethuar nga bandat (FOTO)

Në një lidhje direkte për emisionin “Opinion” Monika Kryemadhi kryetarja e LSI-së ka publikuar një foto ku sipas saj kryeministri Edi Rama, ministri Blendi Klosi dhe kryebashkiaku i Durrësit, Vangjush Dako kanë qenë në një darkë me disa persona me precedent penal.

Monika Kryemadhi u shpreh se koka e gjithë krimit të organizuar, mafias shqiptare dhe kryetari i katër klaneve mafioze, në Shqipëri është vetë Edi Rama.

Më tej Kryemadhi tha se Lëvizja Socialiste për Integrim po rakordon qendrimet  e saj me PD-në lidhur me këtë situatë.

Screenshot_28.jpg

Screenshot_30.jpg

Screenshot_31.jpg

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Kush është Durim Keçi i dënuar me 9 vite burg në Itali. Basha: Ja lidhjet e tij me Ramën e Klosin
Monika Kryemadhi paralajmëron analistin e njohur: Kujdes, viktima e radhës je ti »
Article Logic
Execution time: 0.027721166610718
array(1) { ["section"]=> string(75) "monika-kryemadhi-publikon-foton-rama-eshte-i-rrethuar-nga-bandat-foto-95688" }