Monika Kryemadhi pyetet për vendimin e rëndësishëm të Metës: As që më intereson fare

Publikuar tek: politike, më 11:49 13-03-2018 Monika Kryemadhi pyetet për vendimin e rëndësishëm të Metës: As që më intereson fare Monika Kryemadhi e LSI dhe Presidenti Ilir Meta

Monika Kryemadhi e LSI është pyetur nëse e shikon si problem faktin që Presidenti Ilir Meta ende nuk e ka dekretuar kreun e Shërbimit Informativ Shtetëror.

“As që më intereson fare”! Ishte kjo përgjigja që dha Kryemadhi.

“As më intereson fare, po të kishim ndonjë institucion që kishte bërë gjëmën s’do ishim këtu. Le të vazhdojë me përgjimet e politikanëve. Le të rrijë këtu ku është”, tha Kryemadhi referuar faktit që Presidenti zvarrit dekretin ndaj Helidon Bendos.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « “Rama veshi fustan për një foto me Obamën”, Kryemadhi krah Bashës
E BUJSHME/ Zyrtari i DASH shmang Tiranën zyrtare ( Zbardhet AXHENDA dhe LËVIZJET) »
Article Logic
Execution time: 0.014474868774414
array(1) { ["section"]=> string(90) "monika-kryemadhi-pyetet-per-vendimin-e-rendesishem-te-metes-as-qe-me-intereson-fare-113106" }