Monika Kryemadhi ul në tavolinë të rinjtë e FRESSH dhe LRI bashkë

Publikuar tek: fcb-bomb, më 11:19 26-02-2016 Monika Kryemadhi ul në tavolinë të rinjtë e FRESSH dhe LRI bashkë

Politikania Monika Kryemadhi ka bërë bashkë të rinjtë e LSI dhe LRI në ambientet e Hotel Tirana.

Kryetarja e FRESSH Joleza Koka, Erlis Hoxha, Erindi Bejko, Ira Vejsiu dhe Endrit Braimllari duken të relaksuar në tavolinën e përbashkët pak para ceremonisë të Kongresit të Internacionales.

Është Koka e të rinjve socialistë ajo e cila, entuziaste, shkrep edhe këtë “selfie”.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.020457029342651
array(1) { ["section"]=> string(71) "monika-kryemadhi-ul-ne-tavoline-te-rinjte-e-fressh-dhe-lri-bashke-33587" }