Monika Kryemadhi zbulon LETRËN që s’e ka bërë publike: Çfarë i kërkova komisionerit Hahn

Publikuar tek: politike, më 13:08 13-03-2018 Monika Kryemadhi zbulon LETRËN që s’e ka bërë publike: Çfarë i kërkova komisionerit Hahn Monika Kryemadhi në një takim me komisionerin Hahn

Kryetarja e LSI në konferencën me gazetarët ka treguar për herë të parë se i ka dërguar një letër komisionerit për Zgjerimin, Johannes Hahn.

Sipas Kryemadhit, në letrën që s’e ka bërë publike, i ka kërkuar komisionerit hapjen e negociatave pa kushte për Shqipërinë.

“Unë nuk e kam bërë publike por në letrën që i dërgova komisionerit Hahn, i shrkuajta për hapjen e negociatave pa kushte për Shqipërinë, pavarësisht se kush është në qeverisje. Negociatat janë garanci për investitorët e huaj, për vende të reja pune”, tha kryetarja e LSI.

Cili nga këto universitete është më i miri dhe cili është më i shtrenjti?

Universiteti i New York-ut në Tiranë
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Universitar "Luarasi"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Universiteti Privat "Albanian University"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Universiteti Katolik "Zoja e Këshillit të Mirë"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Akademia e Filmit dhe Multimedias "Marubi"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Shkolla e lartë universitare, jopublike, "Universiteti "Marin Barleti""
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Universitar "Qiriazi"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Universiteti Europian i Tiranës
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Universiteti "Aldent"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Universitar "WISDOM"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Universiteti Polis
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Universiteti "EPOKA"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Shkolla e Larte "Nehemia"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Universiteti "Mesdhetar i Shqipërisë"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Profesional Privat, "Ivoclar Vivadent & Partners"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Universitar "Pavarësia Vlorë"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Universitar "LOGOS"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Shkolla private e arsimit të lartë, "Universiteti Metropolitan Tirana"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Tirana Business University College
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Universitar "Bedër"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Universitar "I Biznesit"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Universitar "REALD"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Universitar "Instituti Kanadez i Teknologjisë"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Profesional i Tiranës
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
EPITECH ALBANIA
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Tirana Esthetics and Style School
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « “Rama ka qejf të bëjë plazh lakuriq... më mirë brekët e Violeta Manushit”, Kryemadhi shkrin deputetët e LSI, sikletos gazetarët
Rama mbledh qeverinë në Elbasan, DETAJI nga restoranti ku do drekojnë (AGJENDA) »
Article Logic
Execution time: 0.026688814163208
array(1) { ["section"]=> string(94) "monika-kryemadhi-zbulon-letren-qe-s-e-ka-bere-publike-cfare-i-kerkova-komisionerit-hahn-113110" }