Monika Kryemadhi zgjedh Elbasanin, sfidon Ballën dhe PDIU-në

Publikuar tek: barometri, më 08:28 18-01-2017 Monika Kryemadhi zgjedh Elbasanin, sfidon Ballën dhe PDIU-në

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.023710012435913
array(1) { ["section"]=> string(65) "monika-kryemadhi-zgjedh-elbasanin-sfidon-ballen-dhe-pdiu-ne-65850" }