Monika Lubonja, aktorja që mbështet Veliajn

Publikuar tek: fcb-bomb, më 18:07 29-05-2015 Monika Lubonja, aktorja që mbështet Veliajn Monika Lubonja dhe kandidati i ASHE Erion Veliaj

Monika Lubonja, aktorja e mirënjohur dhe e dashur për publikun duket  se është në krah të kandidatit të ASHE në këtë garë për bashkinë e Tiranës.

Ajo ka postuar një foto me kandidatin Veliaj në rrjetin social teksa ka shkruar “Bashkëbisedim pune”. Është bërë e “modës” tashmë që personazhet e njohur publikë, që vijnë kryesisht nga bota e artit, të vihen në krah të kandidatëve në këtë fushatëdhe pse jo, edhe lobojnë për fitoren e njërit apo tjetrit kandidat.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.030593872070312
array(1) { ["section"]=> string(48) "monika-lubonja-aktorja-qe-mbeshtet-veliajn-12245" }