Morena Taraku bën një transformim në kufijtë e çmendurisë (FOTOT)

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 12:53 23-05-2016 Morena Taraku bën një transformim në kufijtë e çmendurisë (FOTOT)

Në kufijtë e çmendurisë duket ky transformim rrënjësor i Morena Tarakut e cila tashmë më shumë se vetes së saj i ngjan modeles Amber Rose.

Morena ka prerë flokët e gjatë thuajse në rrënjë dhe i ka lyer në të zezë.

Ndjekësit e këngëtares janë befasuar e çuditur njëkohësisht kur kanë parë një “Amber Rose” në profilin e të preferuarës së tyre.

transformimi.jpg

transformimi1.jpg

morena.png

morena2.png

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0069699287414551
array(1) { ["section"]=> string(69) "morena-taraku-ben-nje-transformim-ne-kufijte-e-cmendurise-fotot-41245" }