Mori detyrën e re në Ora News, kë ka kundër Fiori Dardha? (MESAZHI I FORTË)

Publikuar tek: fcb-bomb, më 12:56 11-11-2017 Mori detyrën e re në Ora News, kë ka kundër Fiori Dardha? (MESAZHI I FORTË)

Fiori Dardha pas largimit të Mimoza Picarit nga Ora News, ka marrë vetë detyrën e autores dhe moderatores së programit investigativ “Boom”.

Sakaq, përmes një postimi në rrjetet sociale, Fiori tanimë edhe autore programi, bën një koment pas marrjes së detyrës së re.

“Kur merr përsipër të bësh diçka, duhet të dish që do te kesh kundëer ata që do të donin të bënin të njëjtën gjë. 
Do të kesh kundër edhe ata që do të donin të bënin diçka krejt ndryshe nga ajo që ke ndërmend të bësh ti”, shkruan gazetarja.

Se kujt ia atribuon këtë mesazh kjo është ende e paqartë, sikurse edhe ajo që ka ndërmend të bëjë me programin, Fiori Dardha.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.018610000610352
array(1) { ["section"]=> string(77) "mori-detyren-e-re-ne-ora-news-ke-ka-kunder-fiori-dardha-mesazhi-i-forte-99168" }