Mos i humbisni këto pamje të mrekullueshme VIDEO nga Porto Palermo

Publikuar tek: aktualitet, më 10:32 08-07-2017 Mos i humbisni këto pamje të mrekullueshme VIDEO nga Porto Palermo

Këto janë pamjet e mrekullueshme që vijnë nga Porto Palermo dhe që ia kanë bërë mëngjesin më të freskët edhe kryeministrit Rama.

Është pikërisht kjo video përmes së cilës kryeministri u uron mëngjesin e mirë gjithë ndjekësve të tij.

“Mirëmëngjes dhe ju uroj një të shtunë të mbarë me këto pamje freskuese nga Porto Palermo dhe kalaja e Ali Pashë Tepelenës”, shkruan Rama.

Ndiqni pamjet video dhe kush nuk ka shkuar për ta parë nga afër këtë mrekulli shqiptare, ta planifikojë patjetër këtë verë...

Votoni kryebashkiakun tuaj: Kush punon mirë, kush është i korruptuar

Emri / Bashkia
Punoi mirë
I korruptuar

Ju lutem, për të votuar kryetarin e bashkisë klikoni Qarkun përkatës në hartë!

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Veprime të turpshme para të bijës 5-vjeçare, burg për korçarin, prindrit e djalit: Vajza u abuzua diku tjetër
Kaos i madh në autostradën Tiranë-Durrës, ç’ka ndodhur para pak minutash? »
Article Logic
Execution time: 0.028422832489014
array(1) { ["section"]=> string(72) "mos-i-humbisni-keto-pamje-te-mrekullueshme-video-nga-porto-palermo-85442" }