Mos u mërzitni, me Rumaninë do fitojmë, ja pse (Video)

Publikuar tek: sport, më 22:46 15-06-2016 Mos u mërzitni, me Rumaninë do fitojmë, ja pse (Video)

Shpresat që kombëtarja shqiptare të kalojë në fazën e dytë janë zvogëluar edhe më shumë, sot, pas humbjes me Francën.

Pavarësisht dy ndeshjeve shumë të mira, Shqipëria ende nuk ka mundur të shënojë golin e parë në Europian, por nëse supersticioz, atëherë ka shpresa.

Macja e zezë “Cass”, ka parashikuar fitoren e Shqipërisë.

 

Kafshë të ndryshme janë kthyer në “hit” me parashikimet e tyre, por le të shpresojmë se këtë herë një mace e zezë do të na sjellë fat.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Video-Lajm/Momentet më pikante të ndeshjes Francë-Shqipëri, Sadiku dhe Memushaj ishin pranë golit
Trajneri i Francës: E vështirë ndaj kundërshtarëve të tillë, Shqipëria luan me zemër »
Article Logic
Execution time: 0.021451950073242
array(1) { ["section"]=> string(56) "mos-u-merzitni-me-rumanine-do-fitojme-ja-pse-video-43650" }