Moti i keq, aeroporti i Rinasit i rikthehet normalitetit

Publikuar tek: aktualitet, më 12:52 01-12-2017 Moti i keq, aeroporti i Rinasit i rikthehet normalitetit

Mbas mbylljes së djeshme të aeroportit të rinasit, sot ai është vënë sërish në funksion.

Ndryshimet klimaterike dhe ulja e nivelit të ujit ka bëre që dje të urdhërohej pezullimi i fluturimeve.

Gjithashtu bëhet me dije se njëra nga kompanitë e fluturimit anuloi fluturimet e saj drejt vendit tonë, ndërsa të tjerat i devijuan drejt Barit dhe Shkupit. 

Pasagjerët  thonë se çdo gjë iu rikthye normalitetit.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Ministrja Etilda Gjonaj jep lajmërimin ‘bombë’ për të gjithë të burgosurit
Dëme kolosale nën pushtetin e ujit, pasojat e përmbytjes te bizneset në autostradën Tiranë-Durrës (FOTO) »
Article Logic
Execution time: 0.40246605873108
array(1) { ["section"]=> string(62) "moti-i-keq-aeroporti-i-rinasit-i-rikthehet-normalitetit-101511" }