Moti i keq, aksident zinxhirë, përfshihet makina e policisë (VIDEO)

Publikuar tek: rajon, më 11:12 10-01-2019 Moti i keq, aksident zinxhirë, përfshihet makina e policisë (VIDEO)

Një aksident zinxhirë ka ndodhur sot në Gjakovë për shkak të motit të keq, ku ka prezencë të madhe bore dhe ngrice në rrugë.

Siç shihet nga pamjet një makinë ka rrëshqitur duke përplasur makinë e policisë. Më pas një tjetër mjet është përplasur me të parat duke shkaktuar aksident zinxhirë.  

Për më tepër ndiq videon!

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Jo Haradinaj, zbulohet kush e vendosi taksën 100% për Serbinë
Serbët ndalojnë këshilltarin e ministrisë së Punës në Kosovë, reagon ashpër Haradinaj: E papranueshme »
Article Logic
Execution time: 0.0041937828063965
array(1) { ["section"]=> string(70) "moti-i-keq-aksident-zinxhire-perfshihet-makina-e-policise-video-148215" }