Moti i keq, gjendet i vdekur një person në Korçë (EMRI)

Publikuar tek: aktualitet, më 17:13 12-01-2019 Moti i keq, gjendet i vdekur një person në Korçë (EMRI)

Kushtet e rënduara atmosferike kanë shkaktuar shumë probleme ditët e fundit në të gjithë Shqipërinë.

Gjatë pasdites së sotme, një person është gjetur i vdekur në fshatin Çiflig të Korçës.

Vasil Mati 65 vjeç, dyshohet se ndërroi jetë nga një atak kardiak, shkak i të cilit u bë i ftohti.

Trupi i Matit u gjet i pajetë nga fqinjët dhe është dërguar në morg për autopsinë mjeko-ligjore.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Drejtonin me shpejtësi marramendëse, radarët kapin 'mat' shoferët
Plot 70 ditë protestë, banorët e Astirit nuk ndalen »
Article Logic
Execution time: 0.024465799331665
array(1) { ["section"]=> string(59) "moti-i-keq-gjendet-i-vdekur-nje-person-ne-korce-emri-148521" }