Moti i keq, turistët e huaj rrezikojnë të mbyten në Vlorë, nis operacioni i shpëtimit

Publikuar tek: aktualitet, më 16:23 14-06-2018 Moti i keq, turistët e huaj rrezikojnë të mbyten në Vlorë, nis operacioni i shpëtimit

Disa turistë të huaj janë bllokuar në det përballë sheshit “Pavarësia” në qytetin e Vlorës.

Mësohet se turistët janë shtetas italianë të bllokuar në një velierë për shkak të detit të trazuar.

Sakaq, Policia Kufitare e Vlorës dhe Kapiteneria e Portit kanë nisur një operacion për shpëtimin e tyre.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « “Jap sallën e teatrit me qera”, politikani publikon foton e Hervin Çulit, ja ç’shkruhet në të.
Aksident i katërfishtë në Rinas, makinat përplasen me dumdumin (VIDEO) »
Article Logic
Execution time: 0.015184879302979
array(1) { ["section"]=> string(90) "moti-i-keq-turistet-e-huaj-rrezikojne-te-mbyten-ne-vlore-nis-operacioni-i-shpetimit-124385" }