Motra e Kim Kardashian përgjigje publikut që e akuzon: Çfarë dreqin, kurrë s’e kam menduar që do të përflitesha…’’

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 14:43 29-07-2016 Motra e Kim Kardashian përgjigje publikut që e akuzon: Çfarë dreqin, kurrë s’e kam menduar që do të përflitesha…’’

Motra e Kim Kardashian, Khloe, kundërshton publikun për akuzat që kanë bërë ndaj saj në lidhje me fizikun.

Ajo po mban një regjim të rreptë, stërvitet rregullisht dhe ka humbur 40 kilogramë që nga prishja e martesës së saj me Lamar Odom, në vitin 2013.

Por, Khloe Kardashian tani pretendon se bullistët e kanë akuzuar yllin 32-vjeçar se është shumë e dobët.

"Kurrë nuk e kam menduar se unë do të përflitesha në media se jam "shumë e dobët.Çfarë dreqin?!’’, postoi Khloe në ‘’Tëitter’’.

Madje ajo shtoi: "Më parë unë isha shumë e shëndoshë dhe tani jam shumë e dobët. E dua këtë lojë!! "

Khloe ka dokumentuar transformimin e saj në rrjetet sociale dhe me krenari i ka mbushur llogaritë e saj me foto të trupt që pas ndarjes me bashkëshortin.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.029437065124512
array(1) { ["section"]=> string(115) "motra-e-kim-kardashian-pergjigje-publikut-qe-e-akuzon-cfare-dreqin-kurre-s-e-kam-menduar-qe-do-te-perflitesha-48109" }