Motrat Hoxha në SHBA, bëjnë blerje për fëmijën që pritet të vijë në jetë (FOTO)

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 10:23 17-08-2016 Motrat Hoxha në SHBA,  bëjnë blerje për fëmijën që pritet të vijë në jetë (FOTO)

Lori dhe Sara Hoxha ndodhen në Shtetet e Bashkuara, ndërkohë kanë bërë disa blerje për fëmijën që pritet të vijë në jetë.

Sara është në pritje të fëmijës së saj dhe motrat po përgatitien që atij mos t’i mungojë asgjë.

Lori duket shume e entuziazmuar ndërkohë që gjenden në një butik me rroba për bebe. Sipas fotografive dhe videos që Lori ka hedhur në  SnapChat, karroca e bebit, dhe krevati i ardhshëm i tij tashmë janë blerë.

Ai është fëmija i parë i familjes Hoxha, gëzimi i parë i tyre. 

bebi_lori.png

lo_b.png

lori_bebi.png

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.02479887008667
array(1) { ["section"]=> string(82) "motrat-hoxha-ne-shba-bejne-blerje-per-femijen-qe-pritet-te-vije-ne-jete-foto-49970" }