Motrat Libohova, Rovena Dilo dhe Pirro Çako, bashkë në pritje të pranverës

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 18:20 25-02-2015 Motrat Libohova, Rovena Dilo dhe Pirro Çako, bashkë në pritje të pranverës

Artistët shqiptarë, Irma dhe Eranda Libohova, Rovena Dilo dhe Pirro Çako, kjo kohë me shi i ka mbledhur bashkë në një nga kafenetë e Tiranës.

Ata janë miq dhe nuk është ndonjë çudi e madhe t’i shohësh bashkë po duke menduar se sa personazhe të rëndësishëm janë në jetën artistike në vend, besuam se mos do të na sillnin ndonjë projekt të ri muzikor si fryt i bashkëpunimit me njëri-tjetrin, por në fakt... u gabuam. Ata janë thjesht në pritje të pranverës. Të paktën, kështu na ka bërë me dije Eranda Libohova në përshkrimin që i ka bërë kësaj fotoje.

“Në pritje të pranverës”, shkruan ajo.

Edhe ne pra,  s’na mbetet gjë tjetër veçse të urojmë që pranvera të vijë shpejt për këta artistë!

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.025634050369263
array(1) { ["section"]=> string(77) "motrat-libohova-rovena-dilo-dhe-pirro-cako-bashke-ne-pritje-te-pranveres-4419" }