Mozzik publikon FOTON domethënëse, tregon se do jetë një baba i përkushtuar

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 13:27 11-10-2018 Mozzik publikon FOTON domethënëse, tregon se do jetë një baba i përkushtuar

Prej kohësh qarkullon lajmi se këngëtarët Mozzik dhe Loredana janë në një pritje të ëmbël.

Edhe pse faktet janë të pakundërshtueshme çifti akoma nuk e konfirmuar vetë lajmin.

Së fundmi Mozzik ka publikuar në ‘Instastory’ një foto mjaft domethënëse ku tregon se od te jët një baba i përkushtuar.

Në foto ai tregon sakrificën që bëjnë prindërit për fëmijët dhe vështirësitë që përballen për ta çuar drejt së ardhmes të sigurtë.

Nëpërmjet kësaj fotoje besojmë se nuk ka më dyshime,çifiti është në pritje të ëmbël.

 

mozz.jpg

 

 

Votoni kryebashkiakun tuaj: Kush punon mirë, kush është i korruptuar

Emri / Bashkia
Punoi mirë
I korruptuar

Ju lutem, për të votuar kryetarin e bashkisë klikoni Qarkun përkatës në hartë!

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « 'Zyrtarisht e martuar' HABIT këngëtarja shqiptare, poston FOTON me unazë
Aurela Gaçe zbulon një sekret të madh hapur në publik, përcjell dhe një mesazh të rëndësishëm »
Article Logic
Execution time: 0.023774147033691
array(1) { ["section"]=> string(81) "mozzik-publikon-foton-domethenese-tregon-se-do-jete-nje-baba-i-perkushtuar-137422" }