Mrekullia e Nora Istrefit dhe bashkëshortit të saj, Robertit ( FOTO)

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 11:54 25-08-2015 Mrekullia e Nora Istrefit dhe bashkëshortit të saj, Robertit ( FOTO) Nora Istrefi dhe bashkeshorti i saj Roberti

Nora Istrefi dhe bashkëshorti i saj Roberti, janë personazhet më të përfolur të showbizz-it shqiptar, kjo edhe për faktin që formojnë një çift interesant.

Nora me çapkënllëqet e saj edhe pas lindjes, ndërsa Roberti me seriozitetin e tij, fshehur pas një fytyre e trupi të kuruar. Megjithatë ata kanë bërë një mrekulli në këtë jetë, që është pikërisht vajza në fot, Rene.

Rene ndonëse ende e vogël duket se është rritur shpejt dhe është po kaq e bukur sa prindërit e saj, të cilët janë koshientë për këtë fakt.

“Vajza ime e bukur”, shkruan Nora e cila shpërndan edhe fotot për miqtë e ndjekësit e saj.

Vajza e Norës dhe Robertit, Rene

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Rita Ora: Ç’më tha presidentja e Kosovës për postin e ambasadores, e lumtur që jam shqiptare
Si e ëma dhe e bija...Inis Gjoni dhe Coco Antonel vishen njësoj (FOTO) »
Article Logic
Execution time: 0.025986194610596
array(1) { ["section"]=> string(70) "mrekullia-e-nora-istrefit-dhe-bashkeshortit-te-saj-robertit-foto-19132" }