Muri i Kryeministrisë fotografohet. Por te dritarja vihet re një detaj

Publikuar tek: fcb-bomb, më 11:43 26-03-2016 Muri i Kryeministrisë fotografohet. Por te dritarja vihet re një detaj

Muri i godinës së Kryeministrisë është fotografuar por te dritarja vihet re një detaj.

E sigurisht që pas publikimit te ‘’Jeta osh qef’’, ka patur një ndarje të komentuesve, nëse duhet bërë kjo gjë apo jo.

Por ajo që është më e rëndësishme për t’u evidentuar është çfarë shquhet pas perdes. Dhe është fiks, materializimi i një prej kënaqësive më të mëdha të kryeministrit Edi Rama: një kosh basketbolli. ‘’Koha e lirë, mund të kalohet edhe në zyrë’’, është diçitura.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.023520946502686
array(1) { ["section"]=> string(75) "muri-i-kryeministrise-fotografohet-por-te-dritarja-vihet-re-nje-detaj-36058" }