“Na çmende mor burrë, i ke dhënë lekë apo territor”, aktori shpërthen ndaj Erion Veliajt

Publikuar tek: fcb-bomb, më 13:30 21-03-2017 “Na çmende mor burrë, i ke dhënë lekë apo territor”, aktori shpërthen ndaj Erion Veliajt

Kryebashkiaku i Tiranës Erion Veliaj mbrëmë ka qenë i ftuar në “Opinion” të Blendi Fevziut dhe duket se kjo gjë ka ngjallur reagimin e fortë të aktorit të njohur të humorit, njëherazi koordinatorit në PD-, Julian Deda i cili nuk arrin të kuptojë se si Veliaj del kaq shumë në televizor.

“Paske qenë tharë për të dalë në TV mor Erion Veliaj. Po si nuk u merzite mor çun?! Në çdo TV vetëm ti na del. I tmerrshëm paske qenë.
Mire ti, po këtyre pronareve të mediave çfarë i ke bërë, që të kane kaq xhan, i ke dhënë lek apo territor? Të Topi del paradite mbasdite, te Klani del më shumë se Fevziu, kurse te News 24 je aq shpesh sa edhe pak do ja ndërrojne logon, do e quajnë Lali 24.
Na çmende mor burrë”, shkruan Deda.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.026381015777588
array(1) { ["section"]=> string(90) "na-cmende-mor-burre-i-ke-dhene-leke-apo-territor-aktori-shperthen-ndaj-erion-veliajt-72649" }