“Naçot te Plaza”, fotografët e gossip dalin me Fatos Nanon, por zbuloni se kush ua bën fotografinë

Publikuar tek: fcb-bomb, më 23:11 16-11-2016 “Naçot te Plaza”, fotografët e gossip dalin me Fatos Nanon, por zbuloni se kush ua bën fotografinë Dy fotografet Gent Onuzi dhe Erdi Mara me Fatos Nanon (Foto: Xhoana Nano)

Ata janë dy fotografë që nuk lënë event pa shkuar, ngjarje politike apo sociale. I gjen gjithmonë rrugëve të Tiranës me aparat në dorë, dhe tashmë profesionistë të deklaruar. 

Por sot, janë konkurruar nga një grua. Dy fotografët e gossip, Erdi Mara dhe Gent Onuzi, sot janë konkurruar jo pak, por nga gruaja e ish kryeministrit Fatos Nano, Xhoana, që këtë radhë ka kapur aparatin dhe u ka bërë foto, atyre, dhe bashkëshortit të saj Fatos Nano, që duhet thënë se sot në ceremoninë e hapjes se hotel Plaza, ka tërhequr vëmendjen e të gjithëve, raporton newsbomb.al.

“Naçot te Plaza”, shkruajnë fotografët mbi foto, duke përfshirë në këtë listë, edhe ish-kryeministrin Fatos Nano. 

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0069520473480225
array(1) { ["section"]=> string(100) "nacot-te-plaza-fotografet-e-gossip-dalin-me-fatos-nanon-por-zbuloni-se-kush-ua-ben-fotografine-59747" }