Nano rishfaqet në Tiranë, dhe në një restorant aspak mediokër

Publikuar tek: fcb-bomb, më 20:07 15-01-2017 Nano rishfaqet në Tiranë, dhe në një restorant aspak mediokër Fatos Nano sot ne restorantin Unami me Renato Mekollin

Ish kryeministri Fatos Nano ka pozuar sot në krah të shefit të kuzhinës Renato Mekolli. Na duhet të pranojmë se edhe Fatos Nano, edhe Renato Mekolli janë tashmë personazhe mediatikë. 

Por vetëm tre ditë pas inaugurimit të restorantit Unami, ish kryeministri Fatos Nano shfaqet në restorantin e Renatos, në një fotografi bashkë me të.

Padyshim edhe Renato e ka shfrytëzuar këtë fakt për pak marketing. Në fund të fundit, kush nuk do ta bënte?????

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.017858028411865
array(1) { ["section"]=> string(66) "nano-rishfaqet-ne-tirane-dhe-ne-nje-restorant-aspak-medioker-65600" }