Nard Ndoka bën ‘quiz’ në ‘facebook’ dhe publikon rezultatin: Mark Zuckerberg ka të drejtë (Foto)

Publikuar tek: fcb-bomb, më 10:32 28-12-2016 Nard Ndoka bën ‘quiz’ në ‘facebook’ dhe publikon rezultatin: Mark Zuckerberg ka të drejtë (Foto)

Gjatë spektaklit ‘Dance With Me’ pjesëmarrja e deputetit Nard ndoka u përfol gjatë në media duke i kushtuar kështu vëmendje të madhe.

Siç duket kjo vëmendje i ka pëlqyer deputetit i cili tashmë përpiqet të jetë sa më pranë publikut nëpërmjetë rrjeteve sociale ku vazhdimisht publikon foto.

E fundit që ka shpërndarë ka qenë një ‘quiz’ nga ato të ‘Facebook’ ku thuhet se Ndoka është i mençur si Nënë Tereza.

Bashkangjitur këtij ‘quiz' Ndoka shkruan gjithë krenari: Mark Zuckerberg ka të drejtë!

nard_ndoka.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.024241924285889
array(1) { ["section"]=> string(95) "nard-ndoka-ben-quiz-ne-facebook-dhe-publikon-rezultatin-mark-zuckerberg-ka-te-drejte-foto-63995" }