Nard Ndoka flet nga Kuba :"Hola muchacho" (Video)

Publikuar tek: fcb-bomb, më 13:23 17-03-2015

Në një kohë që politika dhe opinioni publik zjen nga çështja “Doshi”, kreu i Partisë Demokristiane ka vendosur të mbetet jashtë kësaj. Ai vazhdon pushimet e tij në Kubë dhe duket se po i shijon maksimalisht ato. Para disa ditësh ndoka postoi një foto në instagram ku dukeshe i nxirë nga dielli kubanez tek pozonte para një kabareje.

Këtë herë ai ka postuar këtë video, ku flet në gjuhën spanjolle. Kushedi, mbase ka folur për çështjen “Doshi” po për aq kohë sa ne nuk e kuptojmë gjuhën e tij, kjo gjë do vazhdojë të mbetet enigmë.

Jo, jo mund të rrimë të qetë. Ndoka thjesht na përshëndet dhe as e ka ndërmend të ‘ngatërrohet’ me këtë histori për aq kohë sa ka Kubën aty.

 

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.023605108261108
array(1) { ["section"]=> string(49) "nard-ndoka-flet-nga-kuba-hola-muchacho-video-6135" }