Nard Ndoka fyen rëndë Juncker: Pijanec dhe me tendenca homoseksuale

Publikuar tek: politike, më 15:32 12-06-2019 Nard Ndoka fyen rëndë Juncker: Pijanec dhe me tendenca homoseksuale

Kreu i Partisë Demokristiane, aleati i Lulzim Bashës, Nard Ndoka ka ofenduar rëndë kreun e Komisionit Europian, Jean Claude Juncker.

Në një postim në Facebook Ndoka e quan politikanin 64-vjeçar “pijanec” dhe “me tendenca LGBTI”, pasi ky i fundit puthi në faqe kryeministrin Edi Rama gjatë një konference për media ditën e djeshme në Bruksel.

Sulmi i Ndokës vjen pasi Juncker shprehu hapur mbështetjen e tij për çeljen e negociatave për anëtarësim në BE, përgëzoi progresin e Shqipërisë me reformat dhe dënoi braktisjen e parlamentit nga opozita.

“Rëndë ky Juncker; pijanec dhe tendencë për lgbti! Të keqen e Knutit! Ky i din zgjedhjet lokale në Prill, pupu, mirë që nuk e kemi në Shtator!”.

vgsdfgehe5h4h.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0070719718933105
array(1) { ["section"]=> string(73) "nard-ndoka-fyen-rende-juncker-pijanec-dhe-me-tendenca-homoseksuale-167962" }