Nard Ndoka i nxirë nga dielli kubanez

Publikuar tek: fcb-bomb, më 18:16 25-02-2015 Nard Ndoka i nxirë nga dielli kubanez

Kreu i Demokristianëve Nard Ndoka, në një kohë që situata në Shqipëri është nxehur politikisht nga zgjedhjet e ardhshme vendore, ka vendosur të shijojë nxehtësinë e Kubës.

Nëpërmjet një fotoje të postuar në “isntagram’ Ndoka na dikton se ndodhet në Havana.

“Tropicana” është vendi ku Ndoka ka realizuar edhe këtë foto. Tropikana është  një kabare dhe klab nate, që prej vitit 1939.

Kreu i Demokristianëve, ndonëse duket i nxirë nga dielli kubanez, e ka ruajtur seriozitetin duke pozuar me një këmishë të bardhë.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.025030851364136
array(1) { ["section"]=> string(42) "nard-ndoka-i-nxire-nga-dielli-kubanez-4417" }