“Nardi is back”, aleati i Bashës sulmon kritikët: Jeni si veshi i gomarit

Publikuar tek: fcb-bomb, më 16:55 12-07-2017 “Nardi is back”, aleati i Bashës sulmon kritikët: Jeni si veshi i gomarit

Kreu i Partisë Demokristiane, Nard Ndoka, i cili u zgjodh deputet në listën e Partisë Demokratike për qarkun Shkodër, nëpërmjet një statusi në rrjetet sociale ka ironizuar kundërshtarët e Lulzim Bashës duke i cilësuar “veshi i gomarit”.

Në postimin e tij në facebook, Ndoka shkruan se më mirë që Basha u ngri në postin e kreut të PD-së, se përndryshe do të shikonim gallata në PD. Më tej ai paralajmëron se 22 korriku po vjen shpejt dhe se shpreson në një ringritje të Partisë Demokratike.

Statusi i plotë i Nard Ndokës: 

nard_ndoka.jpg

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Rama në Samitin e Triestes, veshja e tij ra sërish në sy të të gjithëve, e komentojnë edhe mediat serbe (VIDEO)
Pas Presidentit Nishani, deputeti shqiptar hedh hapin e “madh” heq mustaqet që ka mbajtur prej vitesh »
Article Logic
Execution time: 0.015728950500488
array(1) { ["section"]=> string(75) "nardi-is-back-aleati-i-bashes-sulmon-kritiket-jeni-si-veshi-i-gomarit-85933" }