Ndahen Blero dhe Afrona, ja çfarë ka ndodhur me çiftin

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 13:51 31-07-2016 Ndahen Blero dhe Afrona, ja çfarë ka ndodhur me çiftin

Lidhja e këngëtarit Blero dhe modeles Afrona Dika është kthyer sërish në qendër të vëmendjes.

Lidhja mes tyre duket se ka përfunduar, dje Afrona ka publikuar një status të ndjerë, po ashtu ajo ka fshirë të gjitha fotot me Bleron në llogarinë e saj në Instagram dhe nuk e ndjek më atë.

‘Një ditë do zgjohedh në mëngjes dhe do mendosh çka ndodhi me vajzën që dikur ishte aty për ty pa marrë parasysh sa e largoje. Do të kujtosh gjitha gjërat që ajo ka bërë për ty, gjithë dhimbjen në të cilën e bëre të kaloje. Do ta kuptosh sa e rëndësishme ishte ajo në jetën tënde dhe sa e mrekullueshme ishte, por kur ajo ditë të vijë, ajo do zgjohet me mashkullin të cilin tashmë e kishte njohur’ shkruan Afrona.

Por ndryshe nga Afrona, Blero nuk ka hequr asnjë foto nga llogaria e tij në instagram, çka do të thotë se ‘faji’ mund të jetë i tij.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.023983001708984
array(1) { ["section"]=> string(59) "ndahen-blero-dhe-afrona-ja-cfare-ka-ndodhur-me-ciftin-48254" }