Ndahen Marina dhe Geti? Reagojnë miqtë pas lajmit, kjo është e vërteta

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 00:06 11-02-2017 Ndahen Marina dhe Geti? Reagojnë miqtë pas lajmit, kjo është e vërteta

Gjatë pasdites së sotme qarkulluan informacione për ndarjen mes Getit dhe Marinës, mirëpo miqtë e tyre kanë reaguar për revistën "Who" duke treguar të vërtetën.

Sipas tyre Marina dhe Getoari janë bashkë e të lumtur, e madje të pandashëm. Ata konfirmojnë se edhe sot kur përflitet ndarja e tyre, reperi dhe prezantuesja janë bashkë në vendlindjen e Getit, në Kosovë. Megjithatë deri tani nuk ka patur asnjë reagim nga vet çifti. Si qëndron e vërteta?

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.039438009262085
array(1) { ["section"]=> string(74) "ndahen-marina-dhe-geti-reagojne-miqte-pas-lajmit-kjo-eshte-e-verteta-68389" }