Ndahen në paqe, Milan dhe Lacio barazojnë për Kupën e Italisë

Publikuar tek: sport, më 23:36 31-01-2018 Ndahen në paqe, Milan dhe Lacio barazojnë për Kupën e Italisë

Ndeshja në kampionat mes Milanit dhe Lacios u mbyll me fitoren dhe dominimin e lombardëve që triumfuan 2 me 1.

Por në përballjen e sotme mes këtyre dy skuadrave e vlefshme për Kupën e Italisë, te dyja ekipet nuk shkuan më shumë se një barazim.

Kjo sfidë u karakterizua nga një kujdes i madh i të dyja skuadrave për të mos pësuar gol, duke qenë se ka edhe një ndeshje kthimi.

Në fundjavë Milan do të udhëtojë në Udine, ndërsa Lacio do të pres në shtëpi Xhenovën.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Sadiku firmos në Spanjë, por në prezantim bën një 'gabim' të vogël (VIDEO)
Vjen në Tiranë Zv/presidenti i UEFA-s, takon Ramën dhe Metën »
Article Logic
Execution time: 0.0041821002960205
array(1) { ["section"]=> string(67) "ndahen-ne-paqe-milan-dhe-lacio-barazojne-per-kupen-e-italise-108667" }