Ndahet çifti i njohur, ish i fejuari: Nuk përballoja dot shpenzimet e saj (Foto)

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 13:36 27-10-2016 Ndahet çifti i njohur, ish i fejuari: Nuk përballoja dot shpenzimet e saj (Foto)

Çifti i njohur, këngëtarja Mariah Carey dhe biznesmeni 48-vjeçar James Packer i kanë dhënë fund fejesës së tyre.

Sipas ‘Daily Mail’ ka qenë biznesmeni miliarder ai që ka kërkuar ndarjen pasi nuk përballonte dot shpenzimet e shumta të këngëtares.

Miq të të dyja palëve kanë konfirmuar po ashtu kanë konfirmuar se çifti janë ndarë përfundimisht.

maria1.jpgmaria2.jpgmaria3.jpgmaria4.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.025112867355347
array(1) { ["section"]=> string(82) "ndahet-cifti-i-njohur-ish-i-fejuari-nuk-perballoja-dot-shpenzimet-e-saj-foto-57563" }