Ndahet çifti më i preferuar i adoleshentëve

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 20:38 01-09-2016 Ndahet çifti më i preferuar i adoleshentëve

Çifti më ëmbël i showbizit britanik, Brooklyn Beckham dhe Chloe Moretz,  janë ndarë përfundimisht.

“Page Six” raporton se djali i David dhe Victoria Beckham është ndarë nga aktorja e Hollywood-it,  gjatë pushimeve që ai kaloi me familjen e tij në Los Angeles, disa javë më parë.

Romanca midis 2 të rinjve ka nisur që në vitin 2014, megjithatë ka patur një shkëputje rreth 2-vjeçare për të rinisur sërish në fillim të këtij viti.

Por mesa duket, ky ribashkim nuk zgjati shumë. Asnjëri prej tyre nuk ka reaguar mbi lajmin e ndarjes, megjithatë disa orë pas kthimit në Londër, Brooklin është parë i mërzitur në një pistë skateboard-i  në Notting Hill.

14182333_889168771213411_1184674287_n.jpg

14159108_889168757880079_1997843913_n.jpg

14194292_889168774546744_1080262571_n.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.014610052108765
array(1) { ["section"]=> string(49) "ndahet-cifti-me-i-preferuar-i-adoleshenteve-51597" }