Ndahet nga gruaja, ja çfarë i bën tatuazhit të saj

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 07:12 13-04-2016 Ndahet nga gruaja, ja çfarë i bën tatuazhit të saj

Nuk ka rëndësi sa të dashuruar jeni në një periudhë të caktuar; është një gabim shumë i madh të bësh tatuazh emrin e partnerit, pale pastaj fytyrën e tij/saj.

Dhe një burrë e provoi vetë në kurriz, pasi kishte bërë tatuazh në krah portretin e gruas, me të cilën më pas u dovorcua.

Por nëse shumica në të tilla raste provojnë rrugën e laserit, për të zhdukur gjurmën që i lidh me dashurinë e humbur, ai shkoi tek një tatuazhit dhe e ktheu atë në një djall.

Tatuazhi origjinal tregonte portretin e një gruaje bionde të rrethuar me lule dhe emrin Rom të shkruar poshtë saj.

Por versioni tjetër duket se arrin të shprehë më së miri ndjenjat e tanishme të burrit, të paidentifikuar për ish-gruan e tij, duke qenë se portreti i ëmbël është shndërruar në një djall me brirë dhe një thikë poshtë fytit.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.027249097824097
array(1) { ["section"]=> string(55) "ndahet-nga-gruaja-ja-cfare-i-ben-tatuazhit-te-saj-37542" }