Ndahet nga jeta ish Presidenti i ekipit të Skënderbeut

Publikuar tek: sport, më 19:29 05-06-2016 Ndahet nga jeta ish Presidenti i ekipit të Skënderbeut

Vasfi Haruni, ish-Presidenti i ekipit të Skënderbeut ka ndërruar jetë. Haruni do të mbahet mend për kontributin e madh që ka dhënë për futbollin korçar.

Ngushëllimet për ndarjen nga jeta i ka shprehur edhe ekipi korçar:

“Sot është ndarë nga jeta ish presidenti i Skënderbeut, Z.Vasfi Haruni.Një njeri i madh dhe me kontribut të jashtzakonshëm në futbollin Korçar. Klubi i futbollit Skënderbeu i shpreh ngushëllimet më të sinqerta familjes Haruni. U prefsh në paqe”.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Milionat që kombëtarja përfiton për pjesëmarrjen, çdo fitore dhe barazim në Europian
Rama vizitë “blic” në Itali, sot në 9.00 ka filluar takimi mes tij dhe lojtarëve, batuta dhe humor para Francës »
Article Logic
Execution time: 0.017997980117798
array(1) { ["section"]=> string(60) "ndahet-nga-jeta-ish-presidenti-i-ekipit-te-skenderbeut-42533" }