Ndalimi i protestuesve në kufi, ironia e Vasilit: Mos e merrni seriozisht janë pasojat e gjelit të detit

Publikuar tek: fcb-bomb, më 18:11 02-01-2018 Ndalimi i protestuesve në kufi, ironia e Vasilit: Mos e merrni seriozisht janë pasojat e gjelit të detit

Ndalimi i disa protestuesve të Opozitës në kufi, ka shkaktuar reagimi të shumta në ana e deputetëve të LSI dhe PD.

I radhës në vazhdën e reagimeve është Petrit Vasili, i cili ka shkruar me ironi në rrjetet sociale.

Me tone të forta ironie, Vasili sugjeron që mos të merret shumë seriozisht, pasi është një veprim nën efektin e gjelit të detit.

“Viti i ri është, pasojat e gjelit të detit janë këto, njeri është edhe kryetari i bashkisë ndaj nuk duhet keqkuptuar”,- shkruan ndër të tjera Vasili.

Më poshtë reagimi i plotë:

Screenshot_8.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.025161981582642
array(1) { ["section"]=> string(109) "ndalimi-i-protestuesve-ne-kufi-ironia-e-vasilit-mos-e-merrni-seriozisht-jane-pasojat-e-gjelit-te-detit-105183" }